League of Legends 10.8 Yaması Ormancı Seviye Listesi

League of Legends 10.8 Yaması Ormancı Seviye Listesi

League of Legends 10.8 yaması, 15 Nisan’da sunucularda oynanabilir hale getldi. 10.8 Yaması için League of Legends ormancı seviye listesi şöyle.

Bu liste ile, en son yamada orman ve orman şampiyonlarına gelen değişikliklerle Sihirdar Vadisi’nde hangi şampiyonların size en iyi şansı verdiğini bileceksiniz.

League of Legends 10.8 Yaması Ormancı Seviyesi Listesi

S Seviye Ormancılar

League of Legends Patch 10.8’de ormandaki en büyük değişiklik, oyuncuların, avcı tılsımı, avcı palası, Sinsi Kılıç ve Akıncı Palasından aldığı güçlendirilmiş şifa. S seviyedeki ormancılardan Karthus ve Ekko, değişimden en çok faydalanıyor ve orta koridorlarda saldırı hasarı ile güçlendiklerinde ormanda egemenliklerini sürdürebiliyor.

Değişiklik ayrıca sağlık yenilemelerinin sadece ilk açıklarında arttığını görecek olan Zac ve Sett’e de fayda sağlıyor ve orta ve geç oyuna daha önce hiç olmadığı kadar kolay ölçeklenmelerine yardımcı oluyor.

A Seviye Ormancılar

Lee Sin, Elise, Rek’Sai, Jarvan IV ve Olaf, Sezon 10’un çoğu için güçlü ormancılar oldular ve Olaf, Soraka gibi güçlü şifa şampiyonlarıyla eşleştirildiğinde popülerlik ve başarıda büyük bir artış görüyor. Yama 10.8’deki erken ve orta oyun seçenekleri güçlü olmaya devam edecek ve 9. seviyeden sonra oyunun sonraki aşamalarında orman deneyimindeki artışla biraz daha az düşecekler.

B Seviye Ormancılar

B Seviye ormancıların çoğu ya oyunun daha sonra ilgili kalmak için erken oyunda çığ gibi büyümek zorunda olan suikastçılar ya da güçlü, takım odaklı kitle tanklardır. Bununla birlikte, B Tier’deki her ormancı, A Tier ve S Tier ormancılarından bazılarına karşı kendi başlarına olabilir, ancak aynı oyun gücüne ve özerkliğine sahip değildir. Tabii ki, Tryndamere ve Master Yi de dahil değil.

Ormandaki değişikliklerle birlikte, ormanda Qiyana’nın daha fazlasını görmeyi bekliyoruz. Kiti ve hasarı onu Baron Nashor ve Elder Drake gibi hedefler üzerinde bir terör haline getiriyor, ancak her şeyden çok, takım dövüşleri ve ormandaki hareketliliği, düşman ekibinin onu etkili bir şekilde izlemesini ve kapatmasını zorlaştırıyor.

C Seviye Ormancılar

C Seviyesindeki ormancılar, B Seviyesi ve A Seviyesindeki bazı meslektaşlarından önemli ölçüde daha az güçlüdür, ancak bu, solo queue’de seçilmemeleri gerektiği anlamına gelmez. Bu ormancıların her biri, şampiyonun oyunun çeşitli aşamalarında ve iyi eşleştikleri takım kompozisyonlarında gelişmesine izin veren hayatta kalan eşleşmelere sahiptir.

Sylas, C Seviyesinde, B Seviyesi olmaya sınırlanan göze çarpan ormancıdır. Orman eşyası sürekliliğindeki değişiklikler, daha önce açık bir şekilde anlaşılır hale gelmesine yardımcı olur ve düşman ekibinden oyun değiştiren sonuçları çalma yeteneği onu geç oyunda başa çıkmak için bir tehdit haline getirir. Evelynn’in Nefret dikenine (Q) meraklı olsa bile Sylas, C Seviyesinin en tepesinde.

D Seviye Ormancılar

Her ne kadar bu şampiyonlar ormanda geçerli olsa da, genellikle D Seviye ormancılardan mümkün olduğunca kaçınmaya çalışmalısınız. Çeşitli nedenlerden ötürü, güçlü bir açıklık, yararlılık veya ölçeklendirme eksikliği olsun, bu ormancılar diğer dört kademedeki meslektaşlarına karşı durmazlar. Bu ormancıların çoğu, Teemo, Zyra ve Gnar gibi ormana yeni eklemelerdir, bu da güçlü olması amaçlanmamıştır, yeni oyuncuların rolü öğrenmesi için yeterince uygulanabilir.

Exit mobile version