nitr0, Counter-Strike Sahnesine Geri Mi Dönüyor?

Yaklaşık 1.5 yıldır ardı arkası kesilmeyen Valorant’a geçiş haberleri bu kez tersine dönmüş gibi görünüyor. Bazı raporlara göre eski Team Liquid oyuncusu nitr0, 2022 yılı Team Liquid kadrosu için shox ve VINI ile aynı kadroda oynamak üzere geri dönecek. Bu anlaşmanın artık sadece imzalara kaldığı yönünde dolaşan söylentiler ve raporlar oldukça sık dillendirilmeye başlanmış durumda.

Team Liquid tarafında kadrodan EliGE hariç bütün oyuncular ayrılma aşamasında. NAF, Grim, Stewie2K ve FalleN organizasyonla olan ilişkilerinin sonuna gelirken yeni kadronun EliGE etrafında kurulmasıyla nitr0, shox ve VINI’nin tekrar dört kişilik çekirdeği oluşturması bekleniyor. Beşinci oyuncu konusunda ise henüz bir tahmin veya söylenti bulunmuyor. Ancak bu durum henüz kesinleşmiş değil.

Şayet gerçekleşirse 2022 yılında Team Liquid’in CSGO kadrosu oldukça sürpriz performanslar sergilemeye açık olabilir. Her ne kadar alışma sürecinde bir dizi mağlubiyet görmemiz muhtemel olsa da kadroda adı geçen oyuncular kesinlikle gelecek vadediyor.

Exit mobile version