PashaBiceps, RSPWN ile Beklenen Ortaklığı Duyurdu

PashaBiceps, RSPWN ile Beklenen Ortaklığı Duyurdu

Counter Strike: Global Offensive’in efsanevi oyuncularından Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, bir oyun giyim ürünleri markası olan RSPWN ile ortak yeni ürünler çıkaracağını duyurdu. pashaBiceps’in hayranları ise üretilecek ürünlerde pashaBiceps’in ikonik sloganı “Sen benim dostum değilsin, benim kardeşimsin dostum.”un bulunmasını istiyordu.

pashaBiceps x RSPWN

Yeni çıkacak ürünler arasında tişörtler, bisiklet yaka bluzlar, eşofman altı ve hatta spor çantaları bile olacak. Ürünler ayrı ayrı alınabileceği gibi alıcılar bedava bir tişörtün de içinde olduğu özel paketten de alabilirler. “Bundle Classic Drop #1” adını taşıyan bu paket yukarıda sayılan bütün ürünleri içerisinde barındırıyor. Tişört ve bisiklet yaka bluzlar pashaBiceps’in ikonik sloganını taşıyorken spor çantası ve eşofman altında eski Virtus.pro oyuncusunun diğer bir simgesi sayılan “Team Biceps” logosu yer aldı.

Unutulmayan Emekli CS:GO Oyuncusu

Profesyonel CS:GO oyunculuğundan emekli olan pashaBiceps hala çok aktif ve CS:GO topluluğu tarafından da hala unutulmadı. 2019 IEM Katowice Major’da ödülü sunan kişi de pashaBiceps olmuştu. Büyük sahnede kupayı taşırken hem eski CS:GO oyuncusu hem de izleyiciler duygusal anlar yaşamıştı.

31 yaşındaki pashaBiceps’in tabiri caizse kendi CS:GO akademisi bile var. FACEIT ile ortak olarak “pasha Oyun Okulu” isimli bir proje başlattı. Bunun üstüne hayranları hiç vakit kaybetmeden oyuncunun İngilizcesiyle dalga geçmek için “Pasha Londra Okulu” gibi espriler üretti. pasha ve FACEIT’in oluşturduğu ortak platform üstünden isteyen herkes rekabete girebiliyor. pasha, WESG’de yarışmaları için gelecek vaat eden 4 oyuncuyu da bu platform üzerinden seçti.

Son olarak kendisi oldukça aktif ve düzenli yayınlar yapıyor. Sahnelerden tanınan bir yüz olması ve eğlenceli içerik üretiyor olması sebebiyle (genellikle kötü İngilizcesiyle sebep olduğu komiklikler) birçok kişi hala yayınlarını takip ediyor. Şöyle bir bakınca pashaBiceps’in CS:GO sahnelerinde sonsuza kadar hatırlanacağı kesin gibi.

Exit mobile version