PUBG İçin Yeni Turnuva Haritası Vostok Olabilir

PUBG İçin Yeni Turnuva Haritası Vostok Olabilir

İnternete düşen yeni bir videoda PUBG ile ilgili yeni bilgiler yer aldı. PUBG ve başka oyunlara ait bilgi sızdıran bir kullanıcı olan PlayerIGN, PUBG’ye geleceğini iddia ettiği yeni bir oyun modu hakkında paylaşım yaptı.

https://youtu.be/voerqvGWe08

PlayerIGN’in oyunun yazılım dosyalarına inerek edindiği bilgilere göre gelecek yeni oyun modunun adı Vostok. Kodu analiz eden kullanıcı, oyuna yeni bir harita ve arena geleceğini öngörüyor. Aynı zamanda 1’e 1 turnuvaların olacağı da kodlar üstünden edinilen bilgiler arasında. Oyuncular tıpkı deathmatch mantığında öldükten sonra tekrar doğarak ve silah alarak oyuna devam ediyor. Her turdan sonra oyuncular belli miktarda para kazanıyor. Oyuncular 1’e 1 dövüşlerini bitirdikten sonra aynı haritada farklı bölgleerde dövüşen ve kazanan oyuncularla da savaşacak. PlayerIGN de bunu açık turnuva stili bir battle royale olarak isimlendiriyor.

Bunun yanında Vostok ile yeni satın alınabilir eşyalar gelecek ve dükkanda değişiklik de olacak gibi görünüyor. Daha detaylı ayrıntılar için PUBG’den gelecek açıklamlar ve yeni güncelleme bekleniyor.

Exit mobile version