World of Warcraft için War Within, Midnight  ve The Last Titan oyunlarından oluşan Worldsoul Saga duyuruldu

World of Warcraft için War Within, Midnight  ve The Last Titan oyunlarından oluşan Worldsoul Saga duyuruldu

World of Warcraft için War Within, Midnight  ve The Last Titan oyunlarından oluşan Worldsoul Saga duyuruldu

Blizzard Entertainment, büyük beğeni toplayan devasa çok oyunculu çevrimiçi oyun World of Warcraft için yakında gelecek üç genişletmeyi içeren The Worldsoul Saga BlizzCon 2023’te duyurdu. Oyuncular, 2024’te piyasaya sürülmesi planlanan World of Warcraft: The War Within genişletmesinde maceralarına yüzeyin derinliklerinde başlayacaklar. World of Warcraft: Midnight ve World of Warcraft: The Last Titan, oyuncuları Azeroth’u kurtarmak için evlerine çağıran üç bölümlük bir destanı tamamlayacak. 

World of Warcraft yönetici yapımcısı Holly Longdale, “The War Within ile başlayan The Worldsoul Saga, dünyanın her bir yanındaki oyuncuların Azeroth’a ilk ayak bastıklarında kalplerini çalan şeyin tohumlarından filizlendi.” dedi. “Deneyimli oyuncular için bu son 20 yıldır süren bir şey, Azeroth’a hiç ayak basmamış olanlar içinse bu tamamen yeni bir macera.”

Warcraft genel müdürü John Hight, “The War WithinMidnight ve The Last Titan; World of Warcraft için şimdiye kadar denenmiş en iddialı yaratıcı projelerimiz ve kapsamlı bir hikâyeyi besleyen bağımsız anlatılar olarak tasarlandılar.” dedi. “Bu destansı maceraların yanı sıra DragonflightThe War Within’de de devam edeceği için oyuncularımızın beklediği yaşam kalitesi güncellemeleri de bizi önümüzdeki 20 yıla ve hatta ötesine hazırlayacak.” 

Blizzard Entertainment Başkanı Mike Ybarra, “Blizzard Entertainment’ta yeni bir döneme başlıyoruz ve World of Warcraft ekiplerinin oyunculara olan tutkusu ve hikâye anlatımlarının geleceğine yönelik geniş vizyonları bana ilham veriyor.” dedi. “World of Warcraft’ın mirası nesillerdir devam ediyor ve The Worldsoul Saga’nın başlangıcı, bu efsanevi evrene dair anıları olan herkesin kutlama yapması, yeniden keşfetmesi ve Azeroth’taki evine dönmesi için mükemmel bir zaman.”

The War Within, kadim bir uygarlığın gezegen yüzeyinin derinliklerinde iktidara yükselmesiyle başlayacak; Alliance ve Horde kahramanlarından bazıları Işık imgeleri; diğerleri ise alternatif, daha karanlık kader imgeleri görerek imge yağmuruna tutulacak.

World of Warcraft: The War Within Özellikleri

Oyuncular The Worldsoul Saga’nın ilk bölümüne başlayıp yeni seviye sınırı olan 80. Seviyeye doğru yolculuk yaparken yeni bölgelerle, zindanlarla, baskınlarla ve daha fazlasıyla karşılaşacaklar:

Ön Satın Alım Seçenekleri

World of Warcraft: The War Within bugün Battle.net mağazasında dijital ön satın alıma açıldı:

* Dragonflight’a anında erişim yalnızca Dragonflight’a sahip olmayan oyunculara verilecek 

**Betanın kullanıma açılması ve çıkış tarihleri değişiklik gösterebilir. Yalnızca sınırlı bir süreliğine geçerlidir. 

***Tahmin edilen erişime dayanarak 3 gün olacaktır. Oyunda geçirilen zaman, muhtemel kesintilere ve uygulanabilir zaman dilimine göre değişebilir. 

Exit mobile version